Lidé

Sophia J. Pulda Nagy

Je zakladatelkou a vizionářkou projektu Akademie Filantrop. Pracuje jako mentální kouč a zkušenosti z této činnosti má dostatečně bohaté s dětmi i s dospělými. V bakalářském programu vystudovala učitelství. Nyní pokračuje v navazujícím magisterském studiu na Karlově Univerzitě v Praze v oborech „Učitelství“ a „Sociální a charitativní práce“. Oprávnění certifikovaného externího kouče ICF získala v roce 2012. Ve stejném roce pod vedením W. Timothy Gallweye absolvovala seminář Inner Game – mentální stránka vrcholového výkonu (stav flow a kritická proměnná).

Pod vedením Milana Calábka absolvovala čtyřletý výcvik univerzity Mandala, kde se věnovala studiu epigenetiky a vlivu psychických traumat na vznik tělesných problémů. Zajímá se o poznatky amerického psychologa Martina E. P. Seligmana, profesora psychologie, který proslul svojí teorií naučené bezmocnosti a vlivu deprese. Později přešel z těchto poznatků na naučený optimismus – jak změnit své myšlení, k čemuž Sophia vede svoje klienty v současnosti. Své poradenství poskytuje i charitativně v rámci laskavého dárcovství. Vede kurzy doučování žáků prvního a druhého stupně základní školy. Je trenérkou hatha jógy a aeroyoganetiky.

Miroslav Macoun

Je koordinátor pro vzdělávání a provoz Akademie Filantrop. Bakalářské studium absolvoval na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy v oboru Pastorační a sociální práce a v současné době studuje navazující magisterské studium v oboru Sociální a charitativní práce na Husitské teologické fakultě. Je držitelem osvědčení o absolvování akreditovaných kurzů „Dialog jako pracovní nástroj v pomáhající profesi“ a „Specifika práce s dětmi s podezřením na syndrom CAN A CAS“ a tak jej nezaskočí ani lidé s traumaty. Také rozumí sociologickým výzkumům.

S handicapovanými nasbíral určité zkušenosti ať už v rodině, tak během středoškolského studia, kde škola sdružovala zdravé i lidi s handicapem nebo během praxí na VOŠ EA BRNO.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek